Considerations To Know About Sekso pozos

Taip yra ne tik dėl fiziologijos ypatumų, guess ir dėl mūsų pačių nusiteikimo seksui. Tačiau yra būdas, kaip galime sau padėti – pasirinkti tokią sekso pozą, kuri patenkins kur kas labiau nei bet kuri kita.

Jūs vis dar gulite, todėl jums nereikės atsitraukti ar pan. Iššūkis čia – koordinuoti judesius ir dirbti kaip komanda.

Vis dėlto yra sekso pozų, kurios dažniau už kitas apvainikuojamos abiejų partnerių bendro orgazmo. Išbandykite visas ir išsirinkite, kuri labiausiai tinka jums.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros su išskėstomis kojomis. Vyras atsigula ant jos veidu į ją, remdamasis rankomis arba alkūnėmis, kojomis tarp moters kojų, kirkšnimis maždaug tame pačiame lygyje kaip ir moters. Misionieriaus poza gali būti pradine įvairių sekso pozų padėtis.

Kalbant apie oralinį seksą, liepkite jam atsigulti ant nugaros ir į šonus išskėsti rankas ir kojas. Apsižerkite savo spouseį ir žiūrėkite į jo pėdas.

Šiuo atveju jums reikia uždėti kojas partneriui ant pečių. Arba, jeigu lankstumas yra jūsų stiprioji pusė, laikykite kojas aukštai ištiestas, o partneris tegu užgula – kojos bus lenkiamos kuo arčiau jūsų. Dar kitas variantas – suriesti kojas, pėdomis įsiremti partneriui į krūtinę.

Guess jeigu neturite sveikatos difficultyų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „10“ yra puikus.

Įėjimas iš nugaros į šuns būdą yra šuniško stiliaus atmaina, kai abu gulite, o jūs esate ant jos viršaus.

Lūpos visada turi tvirtai apimti varpą, sukuriant minkštą spaudimą, o judesiai žemyn turi būti su paspaudimu. Svarbu nuolat stimuliuoti varpos galvutę liežuviu, pagal galimybes kaitaliojant glamones su giliu įsiskverbimu.

Ši poza panaši į tradicinę kaubojės. Jūs atsiklaupiate ant jo, atsiremiate į jo krūtinę ir slystate aukštyn-žemyn jo šlaunimis. Tačiau jis jums padeda prilaikydamas jūsų klubus ar šlaunis.

Vyras atsisėda ant lovos arba grindų, o moteris atsigula ant jo klubų veidu į jį ir leidžia jam įeiti į ją iš priekio.

Stebėtina, guess dar Sekso pozos ir XXI amžiuje tarp rimtų oralinio sekso priešų išlieka ir nepakankama partnerio higiena.

Pasak sekso terapeuto Jesse‘o Kahno, tokie pakeitimai puikiai tiks tiems, kurie mylėdamiesi įprastoje misionieriaus pozoje jaučia klubų ar nugaros skausmą.

Tačiau ilgesniems žaidimams reikalingas fizinis pasirengimas, ši poza labai vargina loverės kojų raumenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *